Home     O firmě     Produkty     Akce     Ceník     Ke stažení     Fotogalerie  
BARDA SW, HW, s.r.o.
IČO: 26 42 59 04
DIČ: CZ 26 42 59 04
Č.Ú.: 81435339/0800
Kancelář firmy:
Jílovská 1100/16
142 00 Praha 4 - Bráník
E-mail: info@barda.cz
Sídlo firmy:
Oblouková 205, Ohrobec
252 45 pošta Zvole u Prahy
Datová schránka: fxdqmda
Podpora (Hot Line) tel./fax: 241 495 088, e-mail: servis@barda.cz

VYČKEJTE NA PŘESMĚROVÁNÍ z ústředny v centrále na telefon pracovníka, který drží službu!

V době, kdy telefon zvoní, hledá ústředna volného pracovníka a případně hovor přesměruje na pobočku. Proto nezavěšujte.

Když nebude volný pracovník v centrále, ústředna Vám sdělí "Máte přesměrováno" (na naše náklady) a Váš hovor začne zvonit u pracovníka na pobočce.
I zde vyčkejte dokud hovor nezvedne, případně se neozve jeho hlasová schránka. Děkujeme za pochopení.

Obchodní - zelený záznamník pro objednávky: 800 888 819 - nechte vzkaz na naše náklady.

Pro firmu pracuje řada lidí na pozici programátor, tester, HW a SW specialista, konzultant... a především níže uvedení lidé, kteří zajišťují přímý kontakt se zákazníky.

Netajíme je, ani kontakty na ně. Nicméně jsou to lidé, kteří jsou většinu své pracovní doby u zákazníků, nebo na cestě k nim, případně drží službu na horké lince. Jelikož jsou to "jen" lidé, mohou být též nemocní, u lékaře, na dovolené, či se starat o nemocného člena rodiny... Proto nelze předpokládat, že vám vždy zvednou svůj mobilní telefon. Všichni ale mají hlasovou schránku, takže jim můžete zanechat vzkaz či poslat SMS. Jistě se Vám ozvou zpět, nebo Váš požadavek předají kolegovi, který je zrovna méně vytížen.

Proto pro naléhavé dotazy, kdy potřebujete reakci obratem, využijte poradní linku (tzv. HotLine) na telefonu 241 495 088 .

Také můžete odeslat požadavek o pomoc přímo z programu Jídelna - v menu "Nápověda" pod položkou "Žádost o servis", kde se Vám předvyplní kontakty (ty zkontrolujte, aby se bylo kam ozvat zpět, třeba i v mimopracovní dobu), popište co nejpřesněji Váš problém a dole zatrhněte, že objednáváte servisní zásah (pokud nejde o reklamaci, je zpoplatněn dle ceníku), aby se požadavek dostal přímo službe na horké lince. Ta jednodušší problémy vyřeší a složitější předá dál. V případě potřeby můžete přiložit i data. Součástí takto zaslané zprávy jsou i technické informace o stavu programu a PC, která často pomohou s vyřešením problému a je to tedy vhodnější způsob, než jen poslat e-mail. Též můžete nechat objednávku servisu na zeleném záznamníku 800 888 819 a my se vám nejpozději druhý pracovní den ozveme.

Jan Česal

Jan Česal (Zlín)
- servis a prodej - Morava
Jan.Cesal@Barda.cz
mobil: 605 936 646

Petr Polena

Ing. Petr Polena (Praha)
- servis a prodej - Čechy
Petr.Polena@Barda.cz
mobil: 603 965 351

Bohumil Barda

Bc. Bohumil Barda (Praha)
- ředitel a majitel firmy
Bohumil@Barda.cz
mobil: 603 374 890


          Společnost BARDA SW, HW s.r.o. vznikla v roce 2001 (je zapsána v obch. rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 81320) a navázala na činnost firmy Bohumil BARDA (IČO 68589441). Ta byla založena v lednu 1999 za účelem tvorby a poskytování SW JÍDELNA pro hromadné stravování (MŠ, ZŠ, SŠ, dětské domovy, závodní jídelny, domovy důchodců, dětské skupiny atp.).
           Počátky SW JÍDELNA se však datují už od roku 1992, kdy jej vyvíjel Ing. Luboš PÍŠ z firmy SPICA, od kterého jsme produkt v roce 1999 odkoupili a dále ho rozšiřovali a zkvalitňovali. V současnosti máme stovky instalací našeho SW po celé ČR. V dnešní době se na tvorbě a údržbě podílí řada lidí, kteří se starají i o servisní zázemí programu a spolupracujeme s řadou dalších firem na komplexním řešení pro školská zařízení v oblasti SW a HW.

           Jsme jedním ze zakladatelů společnosti Jídelny.cz, která pro Vás připravuje portál www.jidelny.cz a různé další akce a materiály.

zpět nahoru